Mezitli Özel Ders Öğretmeni Arıyorum

Mezitli'de 13 Özel Ders Öğretmeni
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Mezitli Özel Ders Öğretmeni Bul

  25 yaşında
  2 yıl 5 ay tecrübeli
  Mezitli - Mersin
  5.0 (1)

  Atatürk Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümü mezunuyum. Anaokulu ve oyun ablalığı tecrübem var. Çocukları ve onlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. ... (Devamı için tıklayın)

  17.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Atatürk Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümü mezunuyum. Anaokulu ve oyun ablalığı tecrübem var. Çocukl... (Devamı)
  Popüler
  31 yaşında
  8 ay tecrübeli
  Mezitli - Mersin
  5.0 (1)

  1 yıl formasyon dersi aldım

  23.06.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  1 yıl formasyon dersi aldım
  24 yaşında
  4 yıl 2 ay tecrübeli
  10 saat önce aktifti
  Mezitli - Mersin

  Merhaba Mersin Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 4 yıldır ODTÜ, MEÜ ve Boğaziçi Üni. Ortaklı İLKYAR gönüllü öğretmenlik yapıyorum. Kendi a... (Devamı için tıklayın)

  21.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Merhaba Mersin Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 4 yıldır ODTÜ, MEÜ ve Boğaziçi Üni. Ortaklı İ... (Devamı)
  20 yaşında
  17 saat önce aktifti
  Mezitli - Mersin

  21.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  23 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Mezitli - Mersin

  Çok güler yüzlü çözüm odaklı sevecen bir okul öncesi öğretmeniyim çoğu yerde her yaşta öğretmenlik yaptım bebek orta yaş ve büyük yaş olmak üzere 8 yasa kad... (Devamı için tıklayın)

  20.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Çok güler yüzlü çözüm odaklı sevecen bir okul öncesi öğretmeniyim çoğu yerde her yaşta öğretmenlik yaptım bebe... (Devamı)
  32 yaşında
  Mezitli - Mersin

  15.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  26 yaşında
  5 yıl 6 ay tecrübeli
  Mezitli - Mersin

  Yaşlı bakım önlisans mezunuyum ve Çoçuk gelişimi lisans İletişim bilgilerim. *** @******@***.***

  10.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Yaşlı bakım önlisans mezunuyum ve Çoçuk gelişimi lisans İletişim bilgilerim. *** @******@***.***
  30 yaşında
  6 yıl 10 ay tecrübeli
  Mezitli - Mersin

  23.06.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  41 yaşında
  Mezitli - Mersin

  Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunuyum. Resim Öğrermeniyim.Uzun yıllar çocuklara özel hobi ve resim kursları verdim. Bitezde ikamet etmekteyim.

  23.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunuyum. Resim Öğrermeniyim.Uzun yıllar çocuklara özel hobi ve resim kursları verdi... (Devamı)
  25 yaşında
  Mezitli - Mersin

  22.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  44 yaşında
  Mezitli - Mersin

  18.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  26 yaşında
  1 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Mezitli - Mersin

  18.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  41 yaşında
  Mezitli - Mersin

  24.03.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Mersin Mezitli'de Özel Ders Öğretmeni Ücretleri

  Çocuklarınız veya kendiniz için bir özel öğretmen tutmak istiyorsanız, maliyet büyük ölçüde seçtiğiniz özel derse bağlı olacaktır. Ortalama özel ders öğretmeni ücreti, 2024 itibariyle saat başına 600 TL civarındadır.

  Mersin Mezitli'de Saatlik Özel Ders Öğretmeni Ücretleri

  Mersin Mezitli'de Saatlik özel ders öğretmeni ücreti : 600 TL

  Mersin Mezitli'de Özel Ders Öğretmeni Nasıl Bulabilirim?

  Öncelikle Bakiciburada.com`da Özel Ders Öğretmeni Bulma sayfasından evinize yakın farklı eğitmenlerin profillerini gözden geçirin ve aradıklarınıza uyanlarla iletişim kurun. Her öğretmen için profillerinde öğrettikleri konular, öğretme deneyimleri, farklı yaşlardaki çocuklara özel dersler ve verdikleri hizmetler hakkında bilgi veren bir açıklama alanı bulacaksınız. Ayrıca nasıl bir özel öğretmene ihtiyacınız olduğunu açıklayan bir iş ilanı verebilir ve özel ders veren öğretmenlerin site üzerinden sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

  Özel ders öğretmenini seçerken hangi üniversite ve hangi bölümden mezun ya da öğrenci olduğunu profillerinden inceleyebilirsiniz. İngilizce öğretmenliği ya da matematik öğretmenliği bölümünde okuyan ya da mezun kişiler çocuğunuz için verimli olacaktır. Bu bölümlerden mezun olmadığı halde de kendini geliştirmiş özel ders öğretmenleriyle de iletişime geçebilirsiniz.

  Bakiciburada.com'da Ne Tür Öğretmenler Bulabilirim?

  Bakiciburada.com'da hemen hemen her sınıf ve konu için öğretmen bulacaksınız. Üniversiteye hazırlık dersleri, lise, ilkokul ve hatta anaokulu konusunda uzmanlaşmış öğretmenler var. En popüler konular Matematik, İngilizce, Türkçe, Kimya ve Müzik dersleridir. Piyano, satranç, yüzme gibi alanlar için de çocuğunuza özel ders aldırabilirsiniz. Son zamanlarda covid-19 ile birlikte online derslerde artış var. Özel ders öğretmeni çocuğunuza evinize gelmeden de ders verebilir.

  Mersin Mezitli'de Özel Öğretmenle İlk Derse Nasıl Hazırlanabilirim?

  Yeni bir öğretmenle ilk dersinizden önce, oturun ve küçük bir hazırlık yapın. Böylece siz veya çocuğunuz özel ders deneyiminden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun ya da kendinizin hangi konularda eksiği olduğunu bilirseniz, öğretmenden o alanda destek ister ve zamanınızı tasarruflu kullanabilirsiniz. Matematik özelinde üzerinde çalıştığınız, çözemediğiniz testler varsa hemen bunları öğretmene sorabilirsiniz.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Mersin Mezitli'de Yatılı Özel Ders Öğretmeni Fiyatları Ne Kadar?


  Mersin Mezitli'de Yatılı Özel Ders Öğretmeni fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Özel Ders Öğretmeni ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Özel Ders Öğretmeni ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Özel Ders Öğretmeni maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Özel Ders Öğretmeni ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Özel Ders Öğretmeni ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Özel Ders Öğretmeni adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Özel Ders Öğretmeni güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Mersin Mezitli'de Özel Ders Öğretmeni adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Özel Ders Öğretmeni olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Mersin Mezitli'de Özel Ders Öğretmeni arayanlar ile diğer illerde Özel Ders Öğretmeni arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Özel Ders Öğretmeni ilk iş başı yaptığında yanında olun.