Fethiye Özel Ders Öğretmeni Arıyorum

Fethiye'de 8 Özel Ders Öğretmeni
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Fethiye Özel Ders Öğretmeni Bul

  27 yaşında
  7 saat önce aktifti
  Fethiye - Muğla

  Merhabalar. Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Bunun yanında Bursa Uludağ Üniversitesi’nden Doğa ve Orman Pedagojisi eğitmen eğitimi aldı... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Merhabalar. Gazi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Bunun yanında Bursa Uludağ Üniversitesi’nden... (Devamı)
  35 yaşında
  8 yıl 11 ay tecrübeli
  Fethiye - Muğla

  Merhabalar Lise ve üniversiteyi çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine okudum , pandemi öncesine kadar çalışıyordum. Özel kolejlerde çalıştım, kanada eğitimi ... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Merhabalar Lise ve üniversiteyi çocuk gelişimi ve eğitimi üzerine okudum , pandemi öncesine kadar çalışıyord... (Devamı)
  23 yaşında
  3 yıl 11 ay tecrübeli
  Fethiye - Muğla

  Oyun ablası olarak çalışabilirim.

  10.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Oyun ablası olarak çalışabilirim
  30 yaşında
  Fethiye - Muğla

  TIBBİ SEKRETER - HASTA KAYIT KABUL SERTİFİKALI ÖZEL LOKMAN HEKİM HASTANESİ - TIBBİ SEKRETER 2022 ECZANE ASİSTAN YARDIMCILIK- SERTİFİKALI DİŞ HEKİM ASİSTA... (Devamı için tıklayın)

  17.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  TIBBİ SEKRETER - HASTA KAYIT KABUL SERTİFİKALI ÖZEL LOKMAN HEKİM HASTANESİ - TIBBİ SEKRETER 2022 ECZANE ASİS... (Devamı)
  25 yaşında
  Fethiye - Muğla

  Okuduğum bölüm dolayısıyla çocuklarla ilgili bilgi sahibiyim onların nasıl yetişmesi gerektiğiyle ilgili bilgiliyim çocuklarla iyi anlaşırım daha önce tecrü... (Devamı için tıklayın)

  02.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Okuduğum bölüm dolayısıyla çocuklarla ilgili bilgi sahibiyim onların nasıl yetişmesi gerektiğiyle ilgili bilgi... (Devamı)
  Popüler
  53 yaşında
  14 yıl 10 ay tecrübeli
  18.000-20.000 TL / Aylık
  Fethiye - Muğla

  Azerbaycan ana sınıf öğretmenliği mezunuyum 10 yıl orada çalıştım Fethiye de küçük şeyler kreş de Rus’ca dersi verdim ve öğretmenlik yaptım

  08.07.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Azerbaycan ana sınıf öğretmenliği mezunuyum 10 yıl orada çalıştım Fethiye de küçük şeyler kreş de Rus’ca dersi... (Devamı)
  27 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  Fethiye - Muğla

  Merhabalar özel eğitim öğretmeni olarak görev aldım gölge öğretmenlik yapabilir küçük yaş gruplarıyla oyunlar oynayabilirim ev ödevlerine yardımcı özel ders... (Devamı için tıklayın)

  07.05.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Merhabalar özel eğitim öğretmeni olarak görev aldım gölge öğretmenlik yapabilir küçük yaş gruplarıyla oyunlar ... (Devamı)
  26 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Fethiye - Muğla

  Güler yüzlü, sevecen,çocuklarla güçlü bir iletişime sahibim. Eğlendirirken öğretmeyi çok severim.

  30.04.2024

  Özel Ders Öğretmeni olarak çalışabilirim.

  Güler yüzlü, sevecen,çocuklarla güçlü bir iletişime sahibim. Eğlendirirken öğretmeyi çok severim

  200.000+
  Mutlu Müşteri

  Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

  Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

  Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

  Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

  Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

  Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

  Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

  Aysen A. (Yönetici / Özel )

  Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

  Çocuğumu güvenilir sevecen ve birine emanet edebilmek için çıktığım bu zorlu yolculukta, gösterdikleri destekle sürecimi kısa ve güzel bir şekilde sonlandırdım, bakıcıburada çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Elif H. (Sosyolog / Havacılık Sektörü)

  Tüm süreçle çok ilgisiniz bu konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.3.bakıcımızı da sitenizden bulduk. Hepsinden çok memnun kaldık. Hala görüşüyoruz, iletişimdeyiz. Sürecimiz de çok hızlıydı, çok memnunuz bakıcıburada.com''dan

  Emine Ö. (Öğretmen / Devlet)

  Yaşlı hastamızın her türlü bakımından sorumlu olabilecek bakıcımızı site aracılığı ile bulduk. Kullanımı rahat ve güvenilir bir site.Sürecimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  Sucan Y. (Öğretim Görevlisi / Üniversite)

  Bebeğimize bakması için birini ararken siteyi inceledik ve beğendiğimiz adaylar oldu.İletişime geçerek kısa sürede bakıcımızı bulduk ve sorunu hallettik.Süreci takip eden ilgili bir firma.Destekleriniz için teşekkürler :)

  Tuğçe Y. (Müdür / Omega Motor)

  Bakıma ihtiyacı olmayan yaşlı annemin yanında kalıp işlerine yardım edebilecek birini aramak için siteyi kullanmak istedim.Site aracılığı ile çok kısa sürede yaşlı bakıcısı buldum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim kullanışlı bir site.

  Fatma G. (Avukat / Kendi Hukuk Bürosu)

  Muğla Fethiye'de Özel Ders Öğretmeni Ücretleri

  Çocuklarınız veya kendiniz için bir özel öğretmen tutmak istiyorsanız, maliyet büyük ölçüde seçtiğiniz özel derse bağlı olacaktır. Ortalama özel ders öğretmeni ücreti, 2024 itibariyle saat başına 600 TL civarındadır.

  Muğla Fethiye'de Saatlik Özel Ders Öğretmeni Ücretleri

  Muğla Fethiye'de Saatlik özel ders öğretmeni ücreti : 600 TL

  Muğla Fethiye'de Özel Ders Öğretmeni Nasıl Bulabilirim?

  Öncelikle Bakiciburada.com`da Özel Ders Öğretmeni Bulma sayfasından evinize yakın farklı eğitmenlerin profillerini gözden geçirin ve aradıklarınıza uyanlarla iletişim kurun. Her öğretmen için profillerinde öğrettikleri konular, öğretme deneyimleri, farklı yaşlardaki çocuklara özel dersler ve verdikleri hizmetler hakkında bilgi veren bir açıklama alanı bulacaksınız. Ayrıca nasıl bir özel öğretmene ihtiyacınız olduğunu açıklayan bir iş ilanı verebilir ve özel ders veren öğretmenlerin site üzerinden sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

  Özel ders öğretmenini seçerken hangi üniversite ve hangi bölümden mezun ya da öğrenci olduğunu profillerinden inceleyebilirsiniz. İngilizce öğretmenliği ya da matematik öğretmenliği bölümünde okuyan ya da mezun kişiler çocuğunuz için verimli olacaktır. Bu bölümlerden mezun olmadığı halde de kendini geliştirmiş özel ders öğretmenleriyle de iletişime geçebilirsiniz.

  Bakiciburada.com'da Ne Tür Öğretmenler Bulabilirim?

  Bakiciburada.com'da hemen hemen her sınıf ve konu için öğretmen bulacaksınız. Üniversiteye hazırlık dersleri, lise, ilkokul ve hatta anaokulu konusunda uzmanlaşmış öğretmenler var. En popüler konular Matematik, İngilizce, Türkçe, Kimya ve Müzik dersleridir. Piyano, satranç, yüzme gibi alanlar için de çocuğunuza özel ders aldırabilirsiniz. Son zamanlarda covid-19 ile birlikte online derslerde artış var. Özel ders öğretmeni çocuğunuza evinize gelmeden de ders verebilir.

  Muğla Fethiye'de Özel Öğretmenle İlk Derse Nasıl Hazırlanabilirim?

  Yeni bir öğretmenle ilk dersinizden önce, oturun ve küçük bir hazırlık yapın. Böylece siz veya çocuğunuz özel ders deneyiminden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun ya da kendinizin hangi konularda eksiği olduğunu bilirseniz, öğretmenden o alanda destek ister ve zamanınızı tasarruflu kullanabilirsiniz. Matematik özelinde üzerinde çalıştığınız, çözemediğiniz testler varsa hemen bunları öğretmene sorabilirsiniz.


  Sıkça Sorulan Sorular

  Muğla Fethiye'de Yatılı Özel Ders Öğretmeni Fiyatları Ne Kadar?


  Muğla Fethiye'de Yatılı Özel Ders Öğretmeni fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Özel Ders Öğretmeni ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Özel Ders Öğretmeni ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Özel Ders Öğretmeni maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Özel Ders Öğretmeni ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Özel Ders Öğretmeni ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Özel Ders Öğretmeni adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Özel Ders Öğretmeni güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Muğla Fethiye'de Özel Ders Öğretmeni adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Özel Ders Öğretmeni olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Muğla Fethiye'de Özel Ders Öğretmeni arayanlar ile diğer illerde Özel Ders Öğretmeni arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Özel Ders Öğretmeni ilk iş başı yaptığında yanında olun.