Oyun Ablası Arıyorum

10 bakıcı arasından kriterlerinize en uygun olanını bulun.

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Bolu'da Oyun Ablası Bul

  25 yaşında
  6 ay tecrübeli
  14 saat önce aktifti
  Merkez - Bolu

  5 Kasım 1992 Ankara doğumluyum. Mesleğime ilk olarak Ankara Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesinde başladım daha sonra 4 yıllık eğitimimi Bolu Abant İzz... (Devamı için tıklayın)

  23.07.2017
  21 yaşında
  Merkez - Bolu

  Lisede çocuk gelişimi okudum bebek-çocuk bakımı hakkında yeterince bilgim var aileye hemen uyum sağlarım çocuklarla iletişimim gayet iyidir çabuk kaynaşırım... (Devamı için tıklayın)

  28.06.2017
  20 yaşında
  1 yıl 6 ay tecrübeli
  Merkez - Bolu

  Öncelikle adım Azime DEMİRCİ.19 yaşımdayım.Liseyi Sultanahmet'te Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarım ve Sanat Eğitim Merkezi'nde okudum çocuk gelişim bölümünde.A... (Devamı için tıklayın)

  11.07.2017
  18 yaşında
  4 ay tecrübeli
  1 referansı var
  Merkez - Bolu

  Çocukluğumdan beri anaokul öğretmeni olmak istiyordum bu yüzden lisede çocuk gelişimi bölümünü okudum şimdi ise üniversiteye hazirlaniyorum bu süreçte çocuk... (Devamı için tıklayın)

  03.07.2017
  20 yaşında
  Merkez - Bolu

  05.09.2016

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Serdal AKCAOZOGLU - Makina Mühendisi Matematik Öğretmenliği

  Geçen sene Unisbul.com dan hizmet veriyor iken internetten bulmuştum sizi. Bu sene Bakiciburada.com olarak devam ediyormuşsunuz. Sitenize üye oldum. İlanları biraz inceledim ve adaylara baktım. Paket fiyatları çok uygun geldi. Müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayarak ilan yayınlamaya karar verdim.... Devamını oku

  Zeynep Keçeci - Endüstri Mühendisi

  Hem güvenilir buldum hem de zamandan tasarruf sağladım. Çok makul ücretlerle kısa sürede ihtiyacım olan bakıcıyı buldum. Bulduğum bakıcıdan da çok memnunum ve sitede arka planda gösterilen ilgi ve alakadan da memnunum. Teşekkür ederim ekibinize.

  Çiğdem ÖMÜR - Edebiyat Öğretmeni

  Siteniz sayesinde arasamda bulamayacağım gölge öğretmeni buldum , gerçekten çok memnunum herşey yolunda gidiyor . İlgi ve alakanızdan ötürü hem siz çalışanlarınıza hem sitenize çok teşekkür ediyorum .

  Başak Gökçe Aktaş - Gm.Seksiyon Müdür Yd.

  8 yaşındaki kızıma yaz ödevlerinde yardımcı olmak ve boş vakitlerinde faaliyet/oyunla vakit geçirmek üzere aradığım ve bakıcıburada aracılığıyla bulduğum Üniversite öğrencisi Burcu Yıldız sayesinde kızım hem güzel hem de verimli bir yaz dönemi geçiriyor.Bakıcıburada Ekibine ilgi ve desteği teşekkür... Devamını oku

  Özlem Ergene - Satış Müdürü

  8 yaşındaki kızım için okul sonrasında etüd ablası arayışımız vardı. Bakıciburada ilan çıktıktan bir hafta içerisinde aradığımız ablamızı bulduk. Üniversite öğrenicisi, çok donanımlı ve kızıma iyi örnek oluyor. Ben geç saatlere kadar çalıştığım için aklım evde kalmıyor. Bakıcıburada personeli... Devamını oku

  21 yaşında
  2 yıl 8 ay tecrübeli
  Merkez - Bolu

  okul dan arta kalan sure içinde cocuklarla birilikte olmak ve tecrubeli olduğum ögretmenlik mesleğimi devam ettirmek istiyorum .

  11.05.2017
  21 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Merkez - Bolu

  02.10.2016
  24 yaşında
  Merkez - Bolu

  16.08.2016
  20 yaşında
  Merkez - Bolu

  08.03.2017
  25 yaşında
  Merkez - Bolu

  28.09.2016