Doktor Çocuğuna Bakıcı

4.5/5 - (11 Oy)

Zorlu mesleklerden birisi olan doktorlukta yoğun çalışma saatleri hayat düzeninin farklı olmasına neden olur. Bu açıdan da çocuğu olan doktorlar için çocuk bakıcısı bulmak kolay bir iş değildir. Bakıcı olarak yatılı ya da sadece gündüz gelen seçenekler arasında doktorlar için çocuk bakıcısı tercihi yatılı bakıcıdan yana olursa işler çok daha kolay halledilir. Meslek icabı doktorların gece ya da gündüz farklı saatlerde çalışması gerekebilir. Bir de bunun üstüne ev işleri ve diğer angaryalar eklenince doktor anne ve babalar için hayat oldukça zorlaşabilir. Ancak yatılı bakıcı doktor çocukları için en iyi tercihtir. Doktor bir ebeveynseniz yatılı bakıcı tutarak mesleğinizle ev hayatınızı dengeleyebilirsiniz. Acil durumlarda çocuğunuzu bırakacak güvenilir biri her zaman yanınızda olur. Meslek hayatınızı ve çocuk yetiştirme sürecinizi en iyi şekilde planlayabilir, hayatın hızlı rutinlerine her zaman yetişebilirsiniz. Doktor çocuğuna bakıcı bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Doktorlar İçin Çocuk Bakıcısı Tercihi Nasıl Olmalı?

Bakıcılık sektöründe farklı meslekler için ayrı bakıcı seçenekleri bulunmaz. Ancak bazı meslekler part time bakıcı tercih etmeye uygunken bazı meslekler ise uygun değildir. Doktorlar için de part time bakıcı tercih etmek çok uygun olmaz. Çünkü doktorluk mesleğinde çalışma saatleri ne yazık ki standart olmayabilir. Bu açıdan da 7/24 evde olacak bir yatılı bakıcı doktorlar için en iyi çocuk bakıcısı tercihidir.

Yatılı bakıcılar her zaman evde olacağı için hem farklı çalışma saatlerinde hem de olası değişen saatlerde çocukların düzeninin aksamadan devam etmesine olanak verir. Yatılı bakıcı her zaman çocukla ilgilenebilir. Çocuğun evde yalnız kalmasını dert etmek gerekmez. İyi bir bakıcıyla aile hayatı da düzene girebilir. Çocuğun tüm ihtiyaçları anında karşılanabilir. Çocuğu kime bırakacağım derdi de ortadan kalkar.

Yatılı bakıcılar ile çocukların ihtiyacı olan düzeni kolaylıkla sağlar. Sabah veya akşam değişen bakıcılar onların ihtiyacı olan düzeni sağlamada zorlanırlar. Eğer doktor ebeveynler iseniz güvenilir yatılı bakıcılar ev hayatınız ve çocuğunuzun düzeni açısından en iyi tercih olacaktır. Ailenizin tüm bakım ihtiyaçlarını tek çatı altında tek elden bulabileceğiniz sitemizden yatılı bakıcı konusunda da destek alabilirsiniz.

Doktor Çocuğuna Bakıcı

Doktor Çocuğuna Bakıcı Ne Gibi Görevleri Yerine Getirir?

Bakıcıların genel olarak belli başlı görevleri vardır. Doktor çocuğuna bakıcı farklı bir rol üstlenmez. Elbette ebeveynler bu tarz farklı görevler talep edebilir. Bu durumda fiyat da anlaşarak bakıcı kendisinden istenen ekstra görevleri de yerine getirebilir. Genel olarak bakıcılar şu görevleri yerine getirir;

 • Çocuğun yaş aralığına göre yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamak(bez değiştirmek gibi)
 • Çocuğun kişisel bakımıyla ilgilenmek
 • Çocuğun kıyafetlerini yıkamak ve hazırlamak
 • Çocuğun gelişimini destekleyecek günlük aktiviteler yapmak
 • Çocuğu okul, park gibi yerlere götürmek
 • Çocuğun ödevlerine yardımcı olmak
 • Çocuk için aperatifler hazırlamak
 • Çocuğu uykuya hazırlamak
 • Çocukla kaliteli zaman geçirmek

Bakıcılar, anne gibi çocuğun tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenir. Bu alanda uzman bakıcılar çocukla kaliteli zaman geçirmek için günlük aktiviteleri de planlar. Alanında uzman bakıcı tercihinizi sitemizden yaparak çocuğunuzun günlük hayatını daha kaliteli programlayabilir, gözünüz arkada kalmadan işinize odaklanabilirsiniz.

Doktor Çocuğuna Bakıcı
Doktor Çocuğuna Bakıcı

Çocuk Bakıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk bakıcısı seçmek gerçekten önemli bir tercihtir. Profesyonel bakıcı tercihi yapmak her zaman avantaj sağlar. Çocuğunuz için en iyi olanı istediğinizi biliyoruz. Çocuk bakıcısı seçiminde referanslar, eğitim ve bakıcının nereden geldiğine dikkat etmelisiniz. Kurumsal bir firma olarak bakıcı kadromuzda sadece en iyileri bulunduruyoruz. Güvenle kadromuzda yer alan bakıcılar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bakıcı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Güvenilir firma aracılığı ile tercih yapın
 • Bakıcının eğitimli ve deneyimli olmasına dikkat edin
 • Bakıcı ile ön görüşme yapmayı unutmayın
 • Sigara içmeyen bakıcı tercih edin
 • Bakıcının sağlık sorunu olmamasına dikkat edin
 • Bakıcıyı uzun süreli olarak düşünün

Güvenilir bir firma olarak kadromuzda bulunan tüm bakıcılar, eğitim ve deneyim olarak donanımlıdır. Gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu güvenle seçtiğiniz bakıcıya bırakabilirsiniz. Bakıcıdan beklentilerinizi en başta dile getirerek tam aradığınız standartları sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzla sadece ilgilenmek değil aynı zamanda çocuğunuzun hayatını olumlu yönde etkileyecek bakıcı tercihini bizimle kolayca ve güvenle yapabilirsiniz. Sayfamızda çocuklarınızın bakımına yönelik ihtiyaç duyacağınız tüm profesyonelleri bulabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük bakıcı havuzu olan sitemizde kimlik ve referans doğrulama ile herkes için güven temelli bir sistem kurulmuştur.