Ailenizin Tüm Bakım İhtiyaçları
Tek Çatı Altında !


16 Yıldır Neden
Bakiciburada.com ?

Bakıcı Havuzu

Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

Mutlu Aile

200.000+ Mutlu Aile

Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

Kimlik Doğrulama

Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

Adli Sicil Belgesi Doğrulama

Adli Sicil Belgesini Doğrulama

İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

Değerlendirme ve Puanlama

Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

İşkur

Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

200.000+
Mutlu Müşteri

Tıbbi ihtiyaçları olan annemin bakımından sorumlu olacak bir hemşire arıyorduk ve hastaneden temin etmeye çalıştık fakat olmadı. Araştırmalarımız sonunda siteyi bulduk ve adayları aramaya başladık.Kısa süre içinde birini bulduk ve çalışmaya başladık.

Berrin S. (Ev Hanımı / Evi)

Anneme destek olacak, evin kızı gibi olup yardım edecek birisine ihtiyacımız vardı. Danışmanımız sayesinde kısa sürede yardımcımızı bulduk, kendisi de çok iyi birisi. Siteden de çalışanlarından da çok memnunuz. Teşekkürler.

Mehmet K. (Öğretmen / Emekli)

Ev işlerine ve çocuklarımıza göz kulak olacak birisine ihtiyacımız vardı. Siteniz aracılığıyla tanıştığımız yardımcımızdan memnunuz ve danışmanımız tüm süreçte yanımızdaydı. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

Burcu S. (Kimyager / Özel Sektör)

Uzun süredir aradığım ev yardımcısı arayışıma bakıcıburada.com sayesinde kısa sürede ulaştım. Tüm sorularıma kısa sürede cevap verip sürecimi hızlandırdığınız için teşekkür ederim.

Aysen A. (Yönetici / Özel )

Bakıcıburadadan kısa sürede bulduğumuz adayla 3 aydır çalışıyoruz. Çok memnunuz, kendisi ailemizden biri gibi oldu. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Erman Ö. (Tekstil Mühendisi / DowAksa)

Siz de Bakiciburada.com'un
Mutlu Aileleri Arasına Katılın.

Hemen Ücretsiz Kayıt Ol

Bakıcı Bulmak
Çok Kolay !

İlan Verin

İlan Verin

Kime ihtiyacınız varsa detaylı paylaşın,
adaylar ilanınıza başvuru yapsın!

Havuzdan Seçin

Havuzdan Seçin

Aday havuzundan profilleri inceleyin,
semtinizdeki iş arayanları bulun!

İletişime Geçin

İletişime Geçin

Mesajlaşarak ya da arayarak
iletişime geçin!

Bakiciburada.com Hakkında En Merak Edilen 5 Soru

Bakiciburada.com nedir? Biz Kimiz?


Bakiciburada.com, 2008 yılından itibaren ailelerin tüm bakım ihtiyaçlarını(Bebek - Hasta - Yaşlı Bakıcısı, Günlük Temizlikçi, Ev Yardımcısı vb.) karşıladığı bir teknoloji şirketidir.
800.000 ‘i aşkın iş arayan yerli ve yabancı bakıcı havuzuyla Türkiye ’nin en büyüğüdür.
200 Bin+ aile, bakım hizmetlerinde Bakiciburada.com'u tercih etmiştir. Günübirlik, yarı veya tam zamanlı, gündüzlü - yatılı çalışabilecek bakım elemanları ile ailelerin en kısa sürede aradığı bakım elemanını bulmasını sağlar.

Biz Kimiz ?
Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu iki arkadaş Uğur Akkuş ve Cemil Erol tarafından 2008 yılında kuruldu. Uğur Akkuş, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Cemil Erol, 1 kız ve ikiz çocuk babasıdır. 20+ çalışanımızla ailelerin sevdiklerine en iyi bakıcı-yardımcıyı bulmaları için hizmet vermekteyiz.

Şirketimizi instagram'dan takip ederek ; katıldığımız etkinliklerden, yaptığımız işbirliklerinden, duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Aradığınız kişiyi Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

1- Bakıcı Havuzu hizmetidir.
Bakıcı Havuzun’dan; İl-İlçe, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen bakıcılardan seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

2- İlan Yayınlama hizmetidir.
Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan yardımcılara da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.

Bakiciburada.com, bakıcıların T.C. kimlik bilgisi, telefon ve e-posta adresi bilgilerini teknolojiyi kullanarak doğrulamaya çalışır. Ayrıca bakıcılar eski işverenini ve/veya kendisini tanıyan kişileri referans olarak ekleyebilir. Referans olarak eklenen bu kişiler, bakıcı adayı ile ilgili değerlendirme yapabilir ve sizde bu değerlendirmeleri bakıcının profilinde görebilirsiniz.
Ve en önemlisi aileler,bakıcı adaylarını profillerde bulunan “Şikayet Et” özelliğimiz ile değerlendirebilir. Bu sayede farklı ailelerin değerlendirmeleri ile bakıcının profil puanı oluşur ve bu puana göre adayın üyeliği tamamen silinebilir ve/veya sistemden uzaklaştırma alabilir.

Bakiciburada.com, Sitede profilleri yer alan Bakıcıların işvereni konumunda olmayan, hukuki statüsü özel istihdam bürosu olan bir kuruluştur. Bakıcılar arasında istihdam veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.

Hayır. Sadece tek seferlik satın almış olduğunuz paket sonrasında, tarafımıza herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz.
Yaz Tatilinde Çocuk Bakımı için 7 Öneri

Yaz Tatilinde Çocuk Bakımı için 7 Öneri

28 Haziran 2024 Cuma

Çalışan Annelere 325 Euro Bakıcı Desteği

Çalışan Annelere 325 Euro Bakıcı Desteği

Bebek Bakıcısı İşe Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Bebek Bakıcısı İşe Başlamadan Hangi Evraklar İstenmelidir?

Temizlikçi Çalıştırmanın Avantajları

Temizlikçi Çalıştırmanın Avantajları

Basında Biz