kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Yatılı Kalabilen Bakıcı Arıyorum

2.026 Yatılı Kalabilen Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Yatılı Kalabilen Bakıcı Bul

  Popüler
  24 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sorgun - Yozgat

  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği bütün işleri layıkıyla yaparım. Hemşirelik veya... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği b... (Devamı)
  Popüler
  33 yaşında
  8 yıl 2 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Terme - Samsun

  huysuz olmayan ve evde sadece bayan yaşlısı bulunan evlere yatılı bakıcı olabilirim, bir tane kedim var her yere onunla gidiyorum yatalak yaşlılara gitmi yo... (Devamı için tıklayın)

  08.09.2021
  huysuz olmayan ve evde sadece bayan yaşlısı bulunan evlere yatılı bakıcı olabilirim, bir tane kedim var her ye... (Devamı)
  65 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  İnsan sevgisi içinde hoşgörüyü ve diğer insanlara karşı anlayışlı sıcakkanlı olmayı barındırır. Bir toplumun fertleri birbirlerini sevmiyorlarsa o toplumun ... (Devamı için tıklayın)

  02.08.2021
  İnsan sevgisi içinde hoşgörüyü ve diğer insanlara karşı anlayışlı sıcakkanlı olmayı barındırır. Bir toplumun f... (Devamı)
  Popüler
  54 yaşında
  8 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  59 dk önce aktifti
  Selçuklu - Konya

  Beni cevremdekiler cok durust sorumluluk sahibi oldugumu soylerler farkli islerde calistim en son calistigim 85 yas alzaymir hastasi nineye baktim öldü 202... (Devamı için tıklayın)

  06.08.2021
  Beni cevremdekiler cok durust sorumluluk sahibi oldugumu soylerler farkli islerde calistim en son calistigim ... (Devamı)
  Popüler
  63 yaşında
  40 yıl 8 ay tecrübeli
  9500-10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Urla - İzmir

  ilkyardim ,Meslek esasları tekniği,Dahiliye hastalıkları ve hemşireliği, Cerrahi hastalıkları ve hemşireliği, Bulaşıcı hastalıklar ve hemşireliği,Kadın hast... (Devamı için tıklayın)

  27.08.2021
  ilkyardim ,Meslek esasları tekniği,Dahiliye hastalıkları ve hemşireliği, Cerrahi hastalıkları ve hemşireliği, ... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Tuğçe Güney - Ev Hanımı

  Sayenizde o kadar iyi bir aday buldum ki çocuğuma, ailemizden biri gibi oldu.Çok mutluyum çok memnun kaldım sizden.Çok teşekkür ediyorum.

  Mert Kaya - Mühendis

  Çocuğumuz için girdiğimiz bakıcı arayışımızı bakıcıburada.com sayesinde olumlu şekilde sonlandırmış olduk.Yeniden ihtiyaç duyduğumuzda güvenebileceğimiz tek site bakıcıburada.com..Çok teşekkür ederiz.

  Ahmet Özkan - Emekli

  Ev yardımcısı bulmak için girdiğimiz bir siteydi.İnternetten pek anlamıyoruz ama siteyi kolay çözdük rahattı kullanımı.Kayıt olduğum gün anlaştım yakın oturan biriyle siteden.Çok faydalı oldu bize sağolun.

  Gizem Canol - Pazarlama Müdürü

  Bakıcıburada.com sayesinde iyi bir çocuk bakıcısı buldum ve çalışıyorum.Emeklerinize ve desteklerinize teşekkür ederim.Herkese tavsiye ediyorum..

  Ozlem Ilhan - Ev Hanımı

  Oyun ablası arayışım için kayıt olduğum bakıcıburada.com ve danışmanımın ilgisi sayesinde istediğim gibi bir kişi buldum.Tüm emeklerinize teşekkür ederim.

  Ömer Artar - Planlama Müdürü

  Refakatçi arayışım için kayıt olduğum gün buldum adayı da.Bu kadar hızlı gelişeceğini tahmin etmemiştim.Desteklerinize çok teşekkür ederim.

  Emin M. - Veri Bilimcisi

  Bakıcıburada.com sayesinde evimize istediğimiz gibi bir aday bulduk.Ev işlerimizle ve bahçe işleri ile de ilgileniyor aday.Siteyi herkese tavsiye ediyorum.

  Ümit Yaşar - Emekli

  Bakıcıburada.com''u önceden de farklı arayışlarımda kullandığımdan bildiğim bir siteydi.Site sayesinde ve danışmanımın da desteği ile iyi bir adayla anlaşmış olduk.Yine sürecim olumlu oldu, teşekkürler :)

  Muhammed Özgül - Mühendis

  Siteniz sayesinde kızım için görüştüğüm ilk aday ile çalışmaya başladım.Kriterlerimize en uyan adayları filtreleyerek bakıyordum ve görüşmelere başladım.Site bende çok olumlu bir izlenim bıraktı.Teşekkür ederim.

  Habib Balcı - Proje Koordinatörü

  Evimize yardımcı aramak için kayıt olduğumuz bakıcıburada.com sitesi sayesinde kısa süre içinde adayımızı bulduk.Bütün emeklerinize teşekkür ederim.

  ?Gülsüm Demirtaş - Doktor

  Evimizde çalışması için eli lezzetli ve iyi bir yardımcı ihtiyacımız vardı.Arayışımız için siteden yararlandım ve sürecim hızlı şekilde sonuçlandı.İlanıma bir çok başvuru aldım ve arayışım olumlu olarak sonlandı.Desteklerinize teşekkür ederim.

  Nur Karabulut - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.com sayesinde istediğim kriterlerde bana destek olacak bir ev yardımcısı ve bakıcı buldum.Çevreden bakmanın vakit kaybı olduğunu böylece anlamış oldum :)Teşekkür ederim..

  Selcan Kaya - Kendi İşi

  Çocuk bakıcısı bulmak için bakıcıburada.com''u kullandım ve ilgilerinden çok memnun kaldım.Süreç çok hızlı oldu ve sürekli destek oldular.Emekleriniz için çok sağolun.

  Alev Anbar - Ev Hanımı

  Çok memnun kaldım süreçten ilginiz ve desteğiniz sayesinde yaşlımıza bakacak iyi birini bulduk.Emekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.Çok memnun kaldım.

  Selin Dalgıc - Ekonomi Uzmanı

  Bakıcıburada.com''dan yararlanarak bir ev yardımcısı bulmaya karar verdik ve sonuç olarak iyi bir aday ile anlaştık.Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

  Ercan Toman - Genel Müdür

  Yaşlı babaanneme bakması için iyi bir bakıcı arıyordum ve bakıcıburada.com''dan destek aldım.Site sayesinde bir çok aday ile görüşme sağladım ve içlerinden en uygunu ile anlaşma sağladım.Desteklerinize teşekkür ederim.

  Gülen Oktar - İş Geliştirme Uzmanı

  Arayışım zor olduğu için çevremden bir destek alamadım ve arayışıma araştırmalarım ile bakıcıburada ile devam etmeye karar verdim.Hem çocuk bakacak hem de fizik tedavi mezunu olması gerekirdi adayın.Çok memnun oldum siteyi kullanıp değerlendirdiğim için sürecim olumlu geçti.Çok teşekkür ederim.

  Senay Verdil - Doktor Asistanı

  Bakıcıburada.com sitesinden aday bakarken ilan vermeye karar verdik ve kısa sürede çocuk bakıcısını bulduk.Süreçten ve ilgiden çok memnun kaldık desteklerinize çok teşekkür ederim.

  Elif Saydam - Psikolog

  Çocuğumla oyun oynayabilecek, bakımına destek olacak  bir bakıcı arayışındaydım ve tavsiyelerle bakıcıburada.com''u buldum.Sayenizde istediğimiz gibi bir aday bularak çalışmaya başladık.Teşekkürler.

  Pınar Taneri - El Sanatları

  Bölgemizde çok aday olmadığı için başta tedirgindim,Ancak sitenin desteği sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile anlaştım.Sürecim başarılı şekilde sonuçlandı.Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

  Popüler
  27 yaşında
  3 yıl tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Çerkezköy - Tekirdağ

  Beykent üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Otizmli bir çocuğun gölge öğretmenliğini yaptım 1 sene.

  13.09.2021
  Beykent üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Otizmli bir çocuğun gölge öğretmenliğini yaptım 1 sene
  Popüler
  60 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Muratpaşa - Antalya

  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İşimi yaparken dikkatli ve sabırlıyım. Mükemmel... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İ... (Devamı)
  Popüler
  39 yaşında
  6 yıl tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Merkez - Elazığ

  Evladınız, evladımdır. Bu işe çok ihtiyacım var, okuyan iki kızım ve asgari ücret karşılığı çalışan eşimle kirada oturuyorum. Her akşam bebeğinizi alışınızd... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Evladınız, evladımdır. Bu işe çok ihtiyacım var, okuyan iki kızım ve asgari ücret karşılığı çalışan eşimle kir... (Devamı)
  Popüler
  55 yaşında
  21 yıl tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Ortaokul mezunuyum. Bir çocuk sahibiyim. Oğlum iyi bir şirkettte bilgisayar mühendisliği yapmaktadır. Mutlu bir yuvam ve evliliğim var. Temizlik, yaşlı bakm... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Ortaokul mezunuyum. Bir çocuk sahibiyim. Oğlum iyi bir şirkettte bilgisayar mühendisliği yapmaktadır. Mutlu bi... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  27 yıl 2 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Etimesgut - Ankara

  Emeklı hemşireyım, ıkı çocuk annesiyim, huzur evı ve yaşlı bakım ve ev hastaları alanında 5 yıl, sağlıkçı olarak 25 yıl aktif çalıştım, sağlıkçıyım, hemde e... (Devamı için tıklayın)

  15.09.2021
  Emeklı hemşireyım, ıkı çocuk annesiyim, huzur evı ve yaşlı bakım ve ev hastaları alanında 5 yıl, sağlıkçı olar... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  32 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  İlkadım - Samsun

  55 yaşındayım. Sabırlı ve temiz biriyim.Daha önce yatılı hasta ve yaşlı bakımı yaptım. Gündüz bakım, gece bakımı ya da yatılı olarak çalışabilirim. Korona a... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  55 yaşındayım. Sabırlı ve temiz biriyim.Daha önce yatılı hasta ve yaşlı bakımı yaptım. Gündüz bakım, gece bakı... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Merkez - Ordu

  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezintiye cikar guzel vakit gecirebiliriz ev isl... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezi... (Devamı)
  Popüler
  34 yaşında
  3 yıl 1 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Arifiye - Sakarya

  sosyal hizmetler önlisans mezunuyum.18 yaşamından beri cocuk bakicilığı yapiyorum. Son 5-6yildir profesyonel olarak bu isi yapmaya başladım. Bu alanda 3 - 6... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  sosyal hizmetler önlisans mezunuyum.18 yaşamından beri cocuk bakicilığı yapiyorum. Son 5-6yildir profesyonel o... (Devamı)
  59 yaşında
  20 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Merkez - Niğde

  5 çocuk annesiyim. İhtiyaç duyan bir yaşlıyla ilgilenmeyi istiyorum. (Özbakım hariç) Muhabbet etmeyi severim. Dağınıklığı sevmeyen, temizlik konusunda ... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  5 çocuk annesiyim. İhtiyaç duyan bir yaşlıyla ilgilenmeyi istiyorum. (Özbakım hariç) Muhabbet etmeyi severi... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  3500-4000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  14 saat önce aktifti
  Serdivan - Sakarya

  profosyonel kocluk eğitimi aldım. bu eğitimin çocuklar ve aile üzerinde etkili olacağına inanıyorum.

  15.09.2021
  profosyonel kocluk eğitimi aldım. bu eğitimin çocuklar ve aile üzerinde etkili olacağına inanıyorum
  Popüler
  54 yaşında
  7 yıl 11 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  14 saat önce aktifti
  Keçiören - Ankara

  7 yıl depresyon ve ms hastası bir bayana evinde baktım.O bayandan önce kısmı felçli bir erkek hastaya baktım,hasta bakımında kendime güveniyorum.Dinamik bir... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  7 yıl depresyon ve ms hastası bir bayana evinde baktım.O bayandan önce kısmı felçli bir erkek hastaya baktım,h... (Devamı)
  39 yaşında
  9 yıl tecrübeli
  7500-8000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  14 saat önce aktifti
  Merkez - Erzincan

  Merhaba anneler ve babalar bende bir anneyim çocukları çok severim yaptığım işin en iyisini yapmaya gayret gösteririm severek yaparım çocuğunuz yada çocukla... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Merhaba anneler ve babalar bende bir anneyim çocukları çok severim yaptığım işin en iyisini yapmaya gayret gös... (Devamı)
  41 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  19 saat önce aktifti
  Osmangazi - Bursa

  Merhabalar çalışkan bi bireyim güvenli bi ailenin yanında çalışmayı çok isterim bu güne kadar kimsenin güvenini boşa çıkarmadım Allahın izni ile de bundan ... (Devamı için tıklayın)

  16.09.2021
  Merhabalar çalışkan bi bireyim güvenli bi ailenin yanında çalışmayı çok isterim bu güne kadar kimsenin güveni... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  2 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Şanlıurfa

  Bir bebeğe bakmak için bebeği anlamak için önce anne olmak gerekirmiş .ben kızımdan sonra savunmasız, isteklerini ağlayarak anlatmaya çalışan bu minik melek... (Devamı için tıklayın)

  15.09.2021
  Bir bebeğe bakmak için bebeği anlamak için önce anne olmak gerekirmiş .ben kızımdan sonra savunmasız, istekler... (Devamı)
  Popüler
  27 yaşında
  6 yıl 1 ay tecrübeli
  7500-8000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  Profesyonel çocuk bakıcılık yapıyorum samsun ünüversite onaylı sertifikam var çocuklar ile diyolugum çok iyi aynı zaman da çocukları çok severim güler yüzl... (Devamı için tıklayın)

  15.09.2021
  Profesyonel çocuk bakıcılık yapıyorum samsun ünüversite onaylı sertifikam var çocuklar ile diyolugum çok iyi ... (Devamı)